Tuesday, July 29, 2014

Kodu täis käsitööd.

Kõiksugu korralduste ja ümberkorralduste käigus, mis kohati päädis suuremat sorti korralagedusega, vabanes ennenägematu hulk materjali, mis usinusest punnis töötundide käigus põnevateks projektideks vormistati. Valitud paladena näitan seda, mis heldimusest sai ka pildile püütud.

Siin on lugu ühest nahkseelikust. Olid ajad, mil sellises kehakattes ringi patseerisin, tukk tupeeritud ja Merca luule huulil... ehh, või oli see kuidagi teisiti? Eks ole ju noortel unistusi, mis kunagi ei täitu ning vanadel meenutusi, mida pole eales olnud. Üks aga on kindel, et mu poeg võttis seeliku ja võttis käärid... abiks õmblusmasina käik edasi ja tagasi ja voilà! Käigukang sai omale edeva nupu ning roolilegi tõmmati kate peale. Tulemusega olen väga rahul! Võiks siinkohal kaaluda sadulsepana leiva teenimist.

Foto NAGI's: Picture 014

Foto NAGI's: Picture 016

Foto NAGI's: Picture 017

Heameel paistab kaugele välja.

Foto NAGI's: Picture 020

Ühtlasi selgus, et me oleme julgelt investeerinud erinevatesse t-särkidesse. Tõenäoliselt võiks riietada nendesse pool maakera elanikkonnast ja ka siis jääks neid veel kottide viisi üle. Istusin siis mina pikemaks ajaks põrandale ning lõikusin nendest ribad, mis kokku sõlmides ja hea tahtmise korral ulatuks Maalt Marsile ming tagasi. Siin vaiba saamise lugu.

Foto NAGI's: Picture 010

Foto NAGI's: Picture 007

... ja kolm tundi hiljem.

Foto NAGI's: Picture 011

Ja et kaalukauss mitte ühele poole upakil poleks, siis näitan üht oma rätikut ka. Sarjast "Lihtsaid mustreid". Mohäär siidis ja peenvillasega.

Foto NAGI's: Picture 005

Foto NAGI's: Picture 004

Foto NAGI's: Picture 003


No comments:

Post a Comment