Tuesday, April 22, 2014

Rakvere teater ja Pihlaka kohvik.

Ühe imeilusa aprillikuu laupäeva sisustasid mulle armsad kohad Rakveres. Maitsemeeli ergutasid Pihlaka kondiitrite hõrgutised ning hingekeeltel mängis unustamatu loo Rakvere teater.
Kultuuri pühamu lävel võtavad vastu kaks ilmekat tegelast, kes ei lase end häirida ei külmal, tuulel ega vahel nii kuumalt kütval päikesel. Nende poosidest õhkub küll ähmaselt soovi lahkuda, kuid ometi ei võta seda kaelamurdvat üritust neist kumbki ette.

Foto NAGI's: Picture 012

Foto NAGI's: Picture 013

Foto NAGI's: Picture 011

Foto NAGI's: Picture 010

Foto NAGI's: Picture 009

Foto NAGI's: Picture 008

Käsitööst ilmutan sel korral üht juba lemmiku staatusesse kantud kudumit. Allääres figureerib Dropsi Alpaca, aga see teine lõng, millest on tulnud varrukad ja triibud... See on oma nahal vähemalt viit erinevat projekti tunda saanud ja siis tsirr-tsärr uhkete poognatega taas harutatud ning keradeks vormitud. Nii,et pole enam täpselt teada, millise produktiga tegu. Ähmaselt mäletan, et sisaldas meriinot ja siidi ning sai soetatud aastaid tagasi Pärnu maantee lõngapoest, mille perenaine Epp oskab alati midagi apetiitset soovitada.

Foto NAGI's: Picture 019

Alläärde tegin mustri, mida kasutan alati, kui ei ole suuteline midagi muud välja hauduma.

Foto NAGI's: Picture 015

Foto NAGI's: Picture 018

Foto NAGI's: Picture 013

Kaks sooja sõna ütlen ka seeliku kohta - aitäh, ema!

Foto NAGI's: Picture 005

1 comment:

  1. Ilusad kampsunid valmivad järgemööda! Rakvere teatri esised kujud tekitasid kohe huvi, kes ja mis. Kuna mul Rakverega mingit sidet pole siis ei oska kohe mõistatada.

    ReplyDelete