Friday, August 24, 2012

Väike väsind ingel puhkab Sinu hingel...

See on üks väike armas laul... mis kuskil meeltes vahel ikka helisema lööb. Ilusaid asju pole iial liiga palju. Olgu meil silmi neid näha ja kõrvu neid kuulda ja kui vähegi suudame, siis käsi neid ise järele teha.


Foto NAGI's: 2012 kuni august 498


Lõngaks oli Limbo Color Schoeller+Stahl, väga sümpaatselt jäme. Sobib talvisteks soojadeks kudumiteks. Villane. Tasub järele proovida!


Foto NAGI's: 2012 kuni august 494

Foto NAGI's: 2012 kuni august 493

Foto NAGI's: 2012 kuni august 492


Omaniku rõõm on piltidelt küll hästi näha ja peab mainima, et meie mütside tutid teeb nüüd ja edaspidi minu käsitööhuviline järeltulija.

Foto NAGI's: 2012 kuni august 489


Kuigi iga järgmine hommik sunnib aina soojemaid riideid selga panema ja niiskus talletub tahtmatult kontidesse, jääb suvest palju selgeid mälestusi täis päikest, uusi paiku, kogetud tundeid. Jätan siis blogisse jälje mõnest sellisest.

Foto NAGI's: 2012 kuni august 303


Ühel augustipäeval viis tee mind Eesti Põllumajandusmuuseumisse. Imeilus mosaiiksein, mis jutustas möödunud päevade elust, haaras mu tähelepanu. Siin vaid üks väike kild sellest, kus kirik ja ingel - kõik, mida eluks vaja.


Foto NAGI's: 2012 kuni august 316


Ja roosa kartulipanemismasin, mis sobib naisperele ja kõikidele neile, kes armastavad elus värvi. Inglid kesapõllul!


Foto NAGI's: 2012 kuni august 367


Ja Eesti Lennundusmuuseum, mis sisaldas lugematul hulgal asju, mida sai oma silmaga kaeda ja käega katsuda. Kui julgust oli, muidugi!


Vähe sellest, et maa peal oli vaatamisväärset küllaga, sai pikki minuteid seista ka pea kuklas, silmad taevakaarele suunatud, sest oh imet! me juhtusime sinna ajal, mil tegid oma treeninglende taevavallutajad - Baltic Bees kõrgpilotaaži lendurid. See oli kõrgem tase igas mõttes. Pani meie väikesed südamed kiirelt põksuma. Eriti siis, kui suits joonistas taevasse südame ja suitsu nool sellest läbi tõmmati... See on midagi sellist, mida peab oma silmaga nägema. Televiisorist vaatamine on siinkohal mannetu. Kui näed otse taevast maa poole sööstvat reaktiivlennukit, mis võiks su silme all maa pooleks rebida, kuid vaid viimasel hetkel suunda muudab ja mõned juhuslikkudena näivad sõlmed teeb... justkui oleks juhitavuse kaotanud. Oh taevas! Kui mesilase mustriga lennuk tuhiseb üle su pea ja võiks arvata, et sellest tuuleiil su juukseid sasib, usud, et kuskil siin on inimeste ja masinate võimete lagi. Või siis võimete taevas! Parimaid ei ole võimalik kellegagi võrrelda.


Foto NAGI's: 2012 kuni august 417


Nii ilusti rivistatud Tartu lennuväljale. Boys never grow up... Their toys just fly higher.

http://aerobaticteams.net/baltic-bees.html;

http://www.balticbees.com/


No comments:

Post a Comment